למה כדאי חברה לבניית אתרים ?

לנסות לבד? או לפנות למקצוען ?  בעולם של ימינו שלכולם יש נגישות לאינטרנט …

למה לי לפנות לחברה לבניית אתרים ?

 מה באמת אני צריך/מצפה מהאתר ?

אז החלטנו שלא בלתי אפשרי לבנות אתר לבד (אחרי הכל אנחנו ישראלים ), אבל בתור בעל עסק או סתם גולש ,שהולך להשקיע מזמנו, אני צריך לשאול את עצמי מה באמת אני מצפה מהאתר?

התשובה פשוטה ברוב במקרים : אני רוצה שיקראו, שיראו את המוצרים שיש לי להציע ,והשורה התחתונה אני רוצה ליצור את הגירוי האופטימלי שימשוך אליי לקוחות.

אז איך עושים זאת ?

נגיד שיש לך דוד שיודע לכתוב כמו שיקספיר ואחות עם חוש טכני ואומנותי ,חלוקת העבודה תהיה כך הוא יכתוב את תוכן האתר והיא תעצב ותבנה אתר. הלקוחות שלך יראו את החוש היצירתי ויגלשו אל האתר בהמוניהם…

זה באמת כל כך פשוט ? זהו שלא !

בניית האתר צריכה להיות מדויקת ומתואמת לאופי העסק, האתר צריך להיות  בנוי כך שיעביר את המסר השיווקי הנכון. חשוב לעמוד בקריטריונים של מנועי החיפוש החל ממבנה האתר ועד לעיצוב ולתוכן . אחרת כל העבודה הקשה שהושקעה תלך לטימיון .

למה דווקא חברה לבניית אתרים?

האתר מהווה כלי למכירה או למודעות, והוא כרטיס הביקור של העסק. המשמש כאמצעי חשוב לניהול מערכת יחסים עם הלקוח . מכוון שהלקוח יוכל לראות ממקור ראשון מה יש לחברה או לעסק להציע, ולהחליט אם הוא מעוניין או לא, לכן לא כדאי להקל ראש, וחשוב וצריך להיות עם היד על הדופק.

לסיכום:

בנייה ועיצוב אתר לא אומרת שסיימת את עבודתך, האתר צריך להיות מקודם במנועי החיפוש וצריך תמיד לחשוב איך לשפר אותו . מסקנה : חברה ל”בניית אתרים” תוכל לעשות את זה בצורה המקצועית והיעילה כמו שרק אנשי מקצוע יודעים, ותהווה בעצם שליח לעולם האינטרנט . ותספק לך מוצר שישרת אותך בצורה הטובה ביותר, תוך מתן דגש על כל הפרטים הקטנים. על מנת לאפשר לך לשבת בנחת ולדעת שבעולם האינטרנט יש לך דריסת רגל משמעותית .