קידום ביוטיוב

מאז רכשה ענקית האינטרנט גוגל את אתר הסרטונים של יוטיוב, ניתן לקבוע באופן חלקי אך די ברור,  כי כל הקידומים אשר נעשים במסגרת מנוע החיפוש של גוגל או זה של יוטיוב, כי הם משפיעים זה על זה ובמידה מה מסונכרנים אפילו. המשמעות היא, כי ביצוע קידומים בגוגל של SEO, וגם ביצוע קידום ביוטיוב, יקנו לכם תוצאות פוריות בשני האתרים עמוסי התנועה הללו, אשר בתקווה גם יזרימו תנועה לאתרכם.

 על קידום בגוגל וגם על קידום ביוטיוב

קידום בגוגל מרוכז ברובו דרך קידום אורגני, אשר משמעותו כי יש לכתוב את התכנים המועלים אצלכם לאתר בצורה נכונה וב”שפה” שהמנוע של גוגל דובר, וגם דרך קידום ממומן אשר מבטיח לכם חשיפה בתוצאות הראשונות של גוגל לפי מילות חיפוש וביטויים אשר אתם קובעים מראש (בהתאם לסכום הכספי שתשלמו ופר הקלקות). על כן, ביצוע קידום מעין SEO גם באתר יוטיוב, משפיע גם על התוצאות במנוע של גוגל, מחזק אותן, וגורם לכך שאתם זוכים לחשיפת יתר. בעזרת שני כלים אלו, תוכלו לסייע לקדם את אתרכם במנוע החיפוש של גוגל, אך על ידי נקיטת מספר פעולות הקשורות אל קידום ביוטיוב, תוכלו לסייע למטרה הראשונית שלכם של קידום בגוגל להתחזק.

איך בעצם עושים קידום ביוטיוב? 

קידום ביוטיוב הוא ביצוע פעולות פשוטות אך רגישות, של הכנסת תוכן לעולם תוכן רלוונטי, שתילת מילות מפתח רלוונטיות וקידום התנועה בדף. בעזרת כל אלו, ניתן לבצע קידום סרטונים, אשר ישפיע בצורה כזו או אחרת גם על תוצאות החיפושים בגוגל. באמצעות קשירה נכונה בין מילות החיפוש שברצונכם להופיע בגינם במנוע של גוגל, לאלו אשר ניתן בעקבותם לאתר את סרטונכם במנוע של יוטיוב, ניתן לבצע קידום באינטרנט בשתי החזיתות.

 מחפשים לעשות קידום באינטרנט? יש לנו משרד פרסום מומחה

משרד פרסום ברזילי מור הינו מומחה בכל הקשור אל קידום באינטרנט. יש לנו שיטות וטכניקות אשר צברנו במהלך הניסיון שלנו, אשר יבטיחו לכם תוצאות בכל הקשור אל קידום בגוגל או קידום ביוטיוב. אנו ממליצים לכם את האופציה של הפקת סרטוני תדמית, כמו גם הפקת סרטונים “רגילים”, אשר ישרתו את אתרכם, ויעזרו לו להתפתח מבחינת תוכן, תנועה באתר וגם קידום באינטרנט.