קידום בפייסבוק

עולם האינטרנט מזה שנים רבות תופס מקום מרכזי בחייהם של בני האדם. יותר ויותר פעילויות ואפשרויות, נפתחות ונהיות זמינות לאדם ברשת, והוא כיום יכול לבצע מן הבית פעולות רבות אשר בעבר היה צריך לצאת בגינן מן הבית. השהות הזו של בני האדם ברשת, הופכת את המקום לפוטנציאל אדיר של חשיפה. אכן, יותר ויותר מפרסמים נוטשים אט אט את מסך הטלוויזיה, ועוברים לפרסם דרך מסך המחשב.

פרסום באינטרנט, עולם ומלואו

פרסום באינטרנט הוא מושג רחב. יש לו צורות וגוונים רבים, ורבות הן השיטות והטכניקות אשר נמצאות בשימוש בכדי לקדם אתר או עסק כזה או אחר. פרסום באינטרנט פופולרי במיוחד, הוא פרסום אורגני או קידום ממומן, אשר נמצאים זמינים במנוע החיפוש של גוגל, אשר כמובן נחשב לאחד מן האתרים המובילים בעולם. אולם ישנו עוד אתר אשר אנשים רבים פוסחים עליו, והוא אתר גדול לא פחות. אנו כמובן מדברים על האימפריה של פייסבוק, וכיצד ניתן להשתמש ברשת החברתית בכדי לקדם את עסקכם שלכם.

פרסום באינטרנט; הנישה של פייסבוק

הרשת החברתית של פייסבוק היא מקום מפגש, שהייה ומפלט בעבור כמעט כל בני האדם. מיליארדי משתמשים פוקדים את האתר מדי יום, ומעשית נמצאים מחוברים עליו כל הזמן, בין אם דרך הטלפון החכם או ברקע כאשר עובדים על המחשב. כמות האנשים באתר, מהווה למעשה מכרה זהב של ממש לאלו אשר שואפים לפרסם או להביא קידום בפייסבוק לאתר שלהם. אין הכוונה כי בהכרח יש להשתמש בפרסומות ובמודעות אשר ישנן באתר (בדרך כלל שתולות מצד ימין בעמוד הבית, או כפיד שני בגלילה), ודעו כי ניתן לנצל את השימושים השונים שהאתר מציע, בכדי לקדם עצמכם גם בחינם. מה שלמשל משרד פרסום ברזילי מור עושה, הוא לפתוח עמוד פייסבוק ללקוח, אשר גם מופיע בתוצאות החיפוש בגוגל, וגם מהווה מקום לעלייה של תכנים, חשיפה וקשר אל מול הלקוחות. כמו כן, חשוב לקשר את העמוד שפתחתם אל עמודים אחרים בפייסבוק מעולם התוכן שלו. עמוד נגיש, זמין, עדכני ומתעדכן, מושך אליו לקוחות ואנשים, ומגדיל את התנועה שבו המובילה בסופו של דבר גם לאתר הבית.