קידום סרטונים ביוטיוב ובגוגל

בעולם האינטרנט כיום, ניתן למצוא הכל. יש ברשת מידע וחשיפה לכל מה שאנו יכולים לחשוב עליו ומעבר לכך. באוסף המידע הבלתי נגמר שמסביב, חשוב כי גם המסר שלנו יעבור, אולם פעמים רבות הדבר בגדר טיפה בים. לכן, קמו וצצו משרדים וחברות אשר מתמחות בכל הנושא של להשמיע כל לאלו הזקוקים. יש כאלו העושים זאת דרך דוברות, יש כאלו שבעזרת יחסי ציבור, ויש את לו אשר עושים זאת באמצעות פרסום. בעולם הפרסום, האופציות להתבטא ולהישמע רבות הן, ואנו במאמר זה נביא בפניכם את האפשרות של קידום סרטונים.

אמצעי להיחשף

קידום סרטונים היא דרך איכותית להבטיח כי הציבור ייחשף אל הסרטונים שלכם, שכמובן גם מכילים את המסרים שברצונכם להעביר. אולם, המלאכה של קידום סרטונים אינה פשוטה, יש צורך בעבודה סיזיפית יומית, המצריכה בין היתר קידום של מילות מפתח, מושגים וקישורים. בעזרת טכניקות ופעולות אלו, יודע מנוע גוגל לנתב את תוצאות החיפוש ולדרגן. יש לקחת בחשבון, כי המנוע אינו טיפש וכי בגוגל עובדים מיטב המוחות שישנם בעולם המחשבים, ולכן במידה ופעולתה של קידום סרטונים לא נעשית בצורה הנכונה, “יסמן” אתכם המנוע וימנע מכם להתקדם בתוצאות.

הדרך להישמע

העבודה של קידום סרטונים יכולה גם להתבצע לא רק בגוגל, אלא גם אצל אתר אחר שברשותה – יוטיוב. קידום סרטונים ביוטיוב, מתבצע בכמה שלבים, הכוללים “זריעה” (הכנסת מילות מפתח, תיוגים, קישורים וכו’), הפצתם ושיווק ברשת, הפצה של הסרטון במייל ויצירה מעורבות והתערבות פעילה מצד גולשים. בעזרת צעדים אלו, יזכה כל סרטון לקידום רציני, ולחשיפה מירבית. אומרים כי אם לא מדברים עלייך, אינך קיים, והדבר נכון מאוד בעולם האינטרנט הדיגיטלי.

קידום סרטונים זה פרנסתנו

בבואנו לעסוק במלאכת קידום סרטונים, אנו יודעים כי יש לנו את כל הכלים הדרושים לביצוע המלאכה. על פני השנים, צברנו ניסיון ולמדנו מהעבר, וכיום אנו יכולים למתג את עצמו במשרד הפרסום ברזילי מור, כיודעי דבר בכל הנוגע לאופן בו צריכה להתבצע העבודה של קידום סרטונים. נכם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר, ולהתרשם מן עבודות ולקוחות העבר שלנו. כשתסיימו, תוכלו גם ליצור מולנו קשר.